Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Na stiahnutie

Všetky katalógy sú v interaktívnej forme. Preto neváhajte a spoznajte ich možnosti!

BIM

Pre aktiváciu prosím postupujte v týchto krokoch:

  • prihláste sa do portálu informationgateway.lindab.com pomocou Vašej emailovej adresy a pôvodného hesla
  • potvrďte zoznámenie s podmienkami použitia
  • skontrolujte svoje osobné údaje a prípadne vykonajte opravu
  • ideálne zmeňte svoje heslo na také, ktoré spĺňa aktuálne bezpečnostné požiadavky (8 miestne heslo musí obsahovať jedno veľké písmeno, číslicu a špeciálny znak)

Ak budete v priebehu aktivácie alebo používania portálu potrebovať našu pomoc, prosíme kontaktujte informacie@lindab.com

bim software
Široká ponuka LINDAB softvéru a mobilných aplikácii
Priamo cez portál "Information Gateway" získavate prístup k Lindab Softvéru a mobilným aplikáciam, ktoré si môžete ihneď stiahnuť zadarmo alebo požiadať o licenciu. Vašu žiadosť spracujeme čo najskôr. Pozrite si zoznam voľného alebo lincencovaného softvéru, ktorý je umiestnený na portáli.
bim objekty
Ľahký prístup k BIM objektom
Priamo cez portál taktiež získavate prístup k Lindab BIM objektom a príručkám spoločnosti Lindab, ktoré sa stali súčasťou BIMObject® Cloud. Platforma umožňuje aktualizovať objekty a zlepšuje spoluprácu medzi zainteresovanými stranami.
bim vysoke trapezove profily
LINDAB vysoké trapézové profily
Vysoký trapézový profil LTP150 sa používa ako hlavný nosný prvok pre dvojplášťové strechy zateplené a nezateplené, pri vytváraní stratených debnení, zateplených skladaných stropov a plášťov. Je k dispozícií v pozinkovanom prevedení a vo farbe RAL 9002. Pre statické výpočty použite softvér od spoločnosti Lindab Structural Designer.
bim tenkostenne profily
LINDAB tenkostenné profily
C, Z, U – tenkostenné profily Lindab sú vynikajúcou voľbou pre podlahové konštrukcie, krovy, stenové sekundárne konštrukcie a vysoké steny. Sú vyrobené z pozinkovanej ocele s hrúbkou od 1,0 do 3,0mm. Skladanie a montáž profilov sú veľmi jednoduché. Pre statické výpočty použite softvér od spoločnosti Lindab Structural Designer.
bim odkvapovy system
LINDAB odkvapový systém
Lindab Rainline je kompletný odkvapový systém vhodný pre všetky typy striech a krytiny, pre ktorý je charakteristická vysoká kvalita materiálu a jednoduchá montáž. Oceľový, žiarom pozinkovaný plech s ochrannou farebnou vrstvou na obidvoch stranách zaručuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom, veľmi dobrú ochranu proti korózií a prirodzene trvanlivú a atraktívnu povrchovú úpravu. Zvoľte si i vy pre svoj dom odkvapový systém najvyššej kvality.
bim bezpecnostne prvky striech
LINDAB bezpečnostné prvky striech
Lindab Safety je sortiment použiteľný pre všetky bežné typy striech z plechových krytín. Jednotlivé prvky spĺňajú požiadavky európskych bezpečnostných noriem. Lindab Safety sú jednoduché na montáž a zahŕňajú: Snehové zábrany, rebríky a strešné lávky.
bim falcovana krytina
LINDAB falcovaná krytina
Falcovaná krytina Lindab Seamline je rokmi preverený spôsob riešenia, vhodný najmä do horských oblastí a do miest so sťaženými poveternostnými podmienkami (napr. exponované fasády, náveterné strešné plochy), na strešné konštrukcie s malým sklonom (manzardy, vikiere, a podobne), alebo ako doplnok pre skladané krytiny. Elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba predurčuje falcované krytiny Lindab Seamline pre široké využitie.
"V prípade otázok alebo iných požiadaviek, týkajúcich sa BIM objektov alebo softwaru Lindab, som Vám plne k dispozícii."

PDF a CAD súbory:

  • PDF a CAD súbory zadarmo
  • Pre projektantov
  • K dispozícii náhľadové obrázky
  • Technická podpora

Ak budete potrebovať našu pomoc, prosíme kontaktujte haly@lindab.com