Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Univerzálne a nízkoenergetické sendvičové panely

Univerzálne a nízkoenergetické sendvičové panely

 

Univerzálne a nízkoenergetické sendvičové panely pre strechy a opláštenia

 

Rozvoj priemyslu a nárast konkurencie vo väčšine odvetví, ako aj zvýšenie ekologických požiadaviek na stavby, núti investorov používať čoraz modernejšie materiály. Pre moderné priemyselné, komerčné, ale aj verejné budovy je cieľom dosiahnuť atraktívny dizajn bez kompromisov v oblasti úspory energie, zvukovej izolácie alebo požiarnej bezpečnosti. Tieto všetky vlastnosti spĺňajú sendvičové panely od spoločnosti Lindab a.s.

 

Moderný systém opláštenia, alebo zastrešenia objektov či budov je založený na jedinom stavebnom prvku – izolačnom sendvičovom panely. Jednoduchá koncepcia systému sendvičových panelov Lindab vyniká najmä veľmi rýchlou a jednoduchou montážou s minimálnou závislosťou na poveternostných podmienkach. Rýchlosť montáže je v dnešnej dobe jednou zo zásadných požiadaviek investorov s cieľom rýchlej finančnej návratnosti investície.

Sendvičové panely spoločnosti Lindab sú prefabrikované alebo na mieru vyrobené stavebné prvky, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu a nízke náklady. Široký ponuka profilov vám dáva možnosť výberu v úplnom súlade s vašimi potrebami. Panely Lindab sú vyrobené z pozinkovaného plechu s vysoko izolovaným polyuretánovým jadrom, alebo jadrom z minerálnej vlny. Vďaka svojim nízkym prevádzkovým nákladom počas životnosti, dosiahnuté len minimálnou údržbou a podstatne nižšou spotrebou energie majú sendvičové panely Lindab svoje využitie pri väčšine stavbách typu sklady , haly, garáže, hangáre, chladiarenské a mraziarenské boxy.

Spĺňanie bezpečnostných noriem so sendvičovými panelmi od spoločnosti Lindab sa stáva štandardom. PIR panely Lindab, ktoré sú doménou spoločnosti Lindab sa vyznačujú rovnakými parametrami ako bežné PUR panely, ale čo je najdôležitejšie PIR pena je obohatená o prímes, ktorá zaručuje samo-zhasínanie PIR, čím panel dosahuje požiarnu odolnosť  EI30 (požiarna odolnosť EI spĺňajú najprísnejšie požiadavky protipožiarnej bezpečnosti). V praxi to znamená, že vďaka svojim vlastnostiam  dokáže dlhšie odolať pôsobeniu ohňa a teda ochrániť objekt pred deštruktívnou silou požiaru. Sendvičové panely s ohňovzdorným jadrom z minerálnej vlny môžete použiť v celej konštrukcii steny, alebo strechy.

Spoločnosť Lindab sa snaží vytvoriť pridanú hodnotu pre zákazníka už vo fáze návrhu a projekcie, kde pre projektantov a architektov ponúka možnosť stiahnutia produktov Lindab vo forme BIM objektov. BIM je skratka pre Building Information Modeling teda informačný model budovy. V princípe ide o databázu informácií o stavbe, ktorá môže byť reprezentovaná ako 3D model, ktorý je obohatený o informácie. BIM model teda obsahuje všetky informácie o konštrukciách, použitých prvkoch a materiáloch a o ich parametroch. Mnoho hotových objektov BIM je teraz k dispozícii na stiahnutie Revit a ArchiCad, odkiaľ ich môžu využívať architekti a projektanti pre svoje projekty. https://informationgateway.lindab.com/

Ak Vás naše sendvičové panely zaujali, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku ZADARMO.

 

 

 

POST TAGS: