Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Z našich realizácií – moderná admin-výrobná hala v Haniske

Z našich realizácií – moderná admin-výrobná hala v Haniske

 

Predstavujeme Vám novú halu v Haniske pri Prešove, ktorá je výrobno-administratívnym objektom nemeckého investora, a ktorá je dokonalou kombináciou komponentov Lindab. Zastrešenie budovy pozostáva z trapézu LTP-150 a izolačných dosiek TERM PIR a na opláštenie budovy boli použité sendvičové panely s výplňou PIR a Mineral.

 

Začiatok stavby tejto haly bol v júni 2020 a hala sa v týchto dňoch dokončuje.

 

Na celé opláštenie fasády bol použitý moderný systém pozostávajúci zo sendvičových panelov s výplňou PIR a Mineral, v celkovom množstve 5 430 m2. Jednoduchá koncepcia systému sendvičových panelov Lindab vyniká najmä veľmi rýchlou a jednoduchou montážou s minimálnou závislosťou na poveternostných podmienkach. Rýchlosť montáže je v dnešnej dobe jednou zo zásadných požiadaviek investorov s cieľom rýchlej finančnej návratnosti investície. Sendvičové panely spoločnosti Lindab sú prefabrikované alebo na mieru vyrobené stavebné prvky, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu a nízke náklady.

Farebné prevedenie panelov sa skladá z troch odtieňov strieborná metalíza RAL 9006, antracitová šedá RAL 7016 a výrazná ultramarínová modrá RAL 5002.

 

Táto hala spĺňa najvyššie požiadavky na tepelnoizolačné parametre a taktiež spĺňa všetky kritéria požiarnej ochrany.

Spĺňanie bezpečnostných noriem so sendvičovými panelmi od spoločnosti Lindab sa stáva štandardom. PIR panely Lindab vďaka svojim vlastnostiam  dokážu dlhšie odolať pôsobeniu ohňa a teda ochrániť objekt pred deštruktívnou silou požiaru.

Sendvičové panely s ohňovzdorným jadrom z minerálnej vlny teda môžete použiť v celej konštrukcii steny, alebo strechy.

Celú vnútornú časť tejto výrobnej haly sme na žiadosť investora predelili na 4 celky. Steny boli navrhnuté z  minerálnych sendvičových panelov a to vo výmere 2 750 m2.

 

Strecha haly pozostáva z nášho trapézu LTP – 150/280 v množstve 4 000 m2 a jej súčasťou je aj vrchná izolácia Term PIR v hrúbke 230 mm.

Taktiež súčasťou dodávky boli prístrešky z trapézu TN-50 v množstve 1 000 m2.

Táto budova sa nachádza v Haniske pri Prešove.

Chcem navigovať

Ak Vás zaujala táto stavba, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku ZADARMO.

Mám záujem o cenovú ponuku

 

 

 

NO COMMENTS

POST A COMMENT